KONST / Oljemålningar / Collage 15251007
nr 1525 1007
Robert Brandy
(f. 1946), Luxembourg
Collage, Komposition. Signerad, daterad -91. Bladets mått: 33x25 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm
Robert (Robert Brandenburger) Brandy, bildkonstnär född 1946.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:19:25
27/2 12:35:03
- Klassiska
27 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Robert Brandy
Läs mer om Robert Brandy